Write your introduction to this course here...
A bőr elváltozásai az újmedicina tükrében
None
None
Útmutató
Lélekélettan
1 Lecke
0% Nem kezdted még el.
Write your introduction to this course here...
Az előadásban képet kaphatsz az egyszerű szépészeti elváltozásokról (mitesszer, pattanás, korpásodás, bőrszárazság, stb.), a köztudatban nehezen, vagy egyáltalán nem gyógyítható bőrbetegségekről (pikkelysömör, övsömör, ekcéma, fekélyek, hajhullás, szemölcs, bibircsók, herpesz, szifilisz, kankó, tripper, stb.) és a bőrrákokról (melanómák, bubó pestis, lepra, stb.).
Follow
Konzulens és oktató, a Lélekélettan társalapítója. Több ezren látták csontrákból való felépüléséről szóló videóját. Számos tanfolyam trénereként legfontosabb értéknek a megértést tartja. Számíthatsz a segítségére.
Munkamenet lejárt
Kérjük jelentkezzen be újra. A bejelentkező oldal új lapon fog megnyílni, melyet bejelentkezés után bezárhatunk. Ezt követően visszatérhetünk erre az oldalra.